Kredi Kartı

Bets10 hesabından para çekme metodlarından biri de para yatırmış olduğunuz kredi kartı ile çekme yöntemidir. Bu bilgi önemlidir, çünkü Bets10 bahis bürosu sadece para yatırmış olduğunuz kredi kartına para çekme taleplerini onaylıyor. Yani istediğiniz kredi kartı ile para çekmek istiyorsanız bu kart ile Bets10 hesabınıza en az bir kere para yatırmış olmanız gerekmektedir.

Bets10 kredi kartı ile para çekme alt limiti 200 TL şeklinde olup, tek seferdeki maksimum miktar 5000 TL şeklindedir. Eğer Bets10 hesabınızda 5000 TL üzerinde bir miktar var ise bir kaç parça halinde paranızı çekebilir yada tek seferde banka havalesi yöntemi ile paranızı çekebilirsiniz. Kredi kartı ile para çekim işlemlerinde Bets10 tarafından verlen süre 3-5 iş günü şeklindedir.

Bets10 Kredi Kartı ile Para Nasıl Çekilir

Kredi kartınız ile para çekmek oldukça kolaydır. Bets10 hesabınıza giriş yaptıktan sonra Para Çekme sayfasındaki Visa/Mastercard seçeneğine giriş yaptıktan sonra Bets10 hesabınıza para yatırma işlemlerinizde kullanmış olduğunuz kendi adınıza ait bir kredi kartınızı seçip, sadece çekmek istediğiniz miktarı girerek para çekebilmeniz mümkün olacaktır. Bets10 kredi kartı ile para çekim işlemleri için bir komisyon uygulamamaktadır fakat bankalar yurt dışından gelen paralara ufak kesintiler uygulayabiliyor.

Bets10 Kredi Kartı ile Çekilen Para Kredi Kartına Nasıl Yansır

Kredi kartınız ile Bets10 hesabınızdan yaptığınız para çekme işlemlerinizde miktarı kredi kartınıza artı bakiye olarak yansımaktadır. Bu miktarın mevcut borcunuzdan mı düşeceği yoksa nakit çekebilir olarak mı yansıyacağı bankanızın uygulamasına göre değişecektir. Bu konu ile ilgili net bir bilgi bulunmayıp bankanın uygulamasına göre değişiyor. Bu sebep ile bankadan yurt dışından kredi kartına iade niteliği taşıyan işlemlerin hesabınıza nasıl yansıyacağını sormanız faydalı olabilir. Hesabınıza yapılan bu ödeme “iade” niteliğinde olacaktır. Başka bir deyişle, yapılan ödeme, banka hesaplarına yapılan ödemeler gibi havale/eft/swift niteliğinde değil, “kredi kartıyla yapılan bir alışverişin iadesi” niteliğindedir.

Kredi Kartı ile Para Çekerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Kredi Kartı ile Para Çekme Alt Limiti 200 TL
  • Tek Seferde Maksimum Para Çekme 5000 TL
  • Sadece Kendi Adınıza Ait Kartlar ile Para Çekebilirsiniz.
  • Bets10 hesabına para yatırdığınız kredi kartına para çekebilirsiniz.
  • Kredi Kartınızın limitine de mutlaka dikkat etmelisiniz.

Bets10 hesabınızdan kredi kartı ile para çekmeden önce kredi kartı limitinizi mutlaka kontrol edin. Çekmek istediğiniz miktar kredi kartınızın limitinden yüksek ise, yapılacak olan ödeme kartınıza ulaşmayabilir. Bu sebep ile kart limitlerinizi kontrol etmeniz faydalı olacaktır. Kredi kartı ile çektiğiniz miktar 24 saat içinde Bets10 tarafından onaylanacak olup, 3-4 iş günü içinde kredi kartınıza yansıyacaktır. İş günü olarak bankaların çalıştığı günler dikkate alınmaktadır.